ВИЙШЛА ЗБІРКА МАТЕРІАЛІВ КОНФЕРЕНЦІЇ ІЗ ПУБЛІКАЦІЯМИ ПРАЦІВНИКІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО НДЕКЦ МВС
ПАМ’ЯТНА ДАТА В ІСТОРІЇ СУДОВОЇ НАУКОВО-ДОСЛІДНОЇ ФОТОГРАФІЇ
18.03.2021
Дивитись всі

ФК НДЕКЦ МВС – БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР «ЕЛІТ-РАУНДУ»!

6 лютого 2021 року розпочався «Еліт-раунд» мініфутбольного чемпіонату області. Зібралися кращі команди області, що увійшли топ гравців, за результатами гри у Чемпіонаті та Кубку Чернівецької області. Про це ми писали на шпальтах нашого сайту.

В суботу 13 березня відбулися фінальні ігри турніру. Команда «НДЕКЦ МВС» зустрілася зі ФК «ТОМ. Studio». На 9 хвилині гри влучний удар у дев’ятку зробив гравець «НДЕКЦ МВС» Денис Зачиковський. Через 10 хвилин рахунок зрівняв кращий бомбардир «ТОМ. Studio» Павло Бабій. На жаль, прикра невдача не дала нашій команді шансу на перемогу.

У неділю 14 березня відбулася гра за третє місце між ФК «Кіцмань» та ФК «НДЕКЦ МВС». На 12 хвилині зустрічі відзначився кращий бомбардир колективу «НДЕКЦ МВС» Дмитро Дучак. Через дві хвилини досвідчений гравець «Кіцманя» Іван Антонюк зрівняв рахунок. Вже через хвилину Денис Зачиковський вивів «НДЕКЦ МВС» вперед.

На 31 хвилині зустрічі Іван Антонюк оформив дубль. Через хвилину після влучного «пострілу» Івана Антонюка відзначився Василь Луцик. Саме гол Василя приніс перемогу «НДЕКЦ МВС» з рахунком 3:2.

Вітаємо нашу футбольну команду зі перемогою!