Умови огляду та відстрілу зброї

Прийом громадян та відстріл зброї проводиться за адресою:

м. Чернівці,

вул. Г. Майдану, 77 Д

в робочі дні з 09-00 до 16-00,

в п’ятницю з 09-00 до 15-00.

Зброя приймається у власника зброї при наявності паспорта, дозволу на зброю, трьох штатних патронів на один ствол.

Вартість послуг згідно постанови Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 №1098 складає (відстрілювання вогнепальної зброї та огляд її технічного стану):

  • несмертельної (травматичної) дії, нарізної, комбінованої 228,67 грн. (в. т. ч. ПДВ)

Квитанції сплачуються окремо за кожну одиницю зброї

При контрольному відстрілі деяких моделей зброї (що зроблена з порошкових металів та сплавів) можливе руйнування зброї внаслідок пострілів, яке не залежить від дій спеціаліста, а залежить від конструктивних характеристик зброї, та типу патронів що надають власники.
Здаючи зброю на відстріл експерт попереджає власників зброї про можливість руйнування. Після чого, здаючи зброю та підписуючи заяву, власник надає згоду на проведення контрольного відстрілу та проінформований про можливі наслідки

Звертаємо увагу, що при відстрілі зброї в Чернівецькому НДЕКЦ МВС України, проводиться огляд її технічного стану.

Особливість конструкції газової зброї, яка знаходиться в користуванні громадян та об’єктів дозвільної системи визначається діючими на території України стандартами (СОУ 78-19-001:2007).

Відповідно до зазначеного стандарту в газовій зброї передбачені наступні особливості конструкції ствола:

6.8.1  Пістолети  повинні  мати  у  стволі  захисні  елементи  у  вигляді: перетинок, діафрагм, штифтів, концентраторів напруги тощо. Захисний елемент (або їх сукупність) повинен бути висотою не менше 1/2 діаметра каналу ствола та  мати  товщину  не  менше 1  мм  або  перекривати  канал  ствола  на 1/2  його діаметра на окремій його ділянці (ділянках).

6.8.2  Револьвери повинні мати:

  • захисні елементи у стволі висотою не менш ніж 1/4 діаметра каналу ствола та товщиною не менш, ніж 1 мм;
  • ступінчате зменшення по діаметру вихідних отворів камор барабану відносно вхідних;
  • неспіввіснiсть вихідних  отворів  камор  барабана  відносно  вхідних (тільки для газової зброї).

6.8.3  Кріплення  захисних  елементів  ствола (перетинок,  діафрагм, штифтів  тощо)  газової  зброї  або  газової  зброї  з  можливістю  стрільби патронами, спорядженими  еластичними  снарядами  несмертельної дії, повинно здійснюватися  в  процесі  виготовлення  самого  ствола  або  за  допомогою зварювання, пайки, ненаскрізного неспівосного штифтування тощо. Кріплення таких  елементів  за  допомогою  різьб,  стопорних  кілець,  наскрізних  штифтів, тісної посадки втулок виключається.