ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ НДЕКЦ ВІТАЄ З ДНЕМ ЗНАНЬ!
01.09.2020
ПУБЛІКАЦІЯ У НАУКОВОМУ ПЕРІОДИЧНОМУ ВИДАННІ КАТЕГОРІЇ «Б»
07.09.2020
Дивитись всі

СУДОВІ ЕКСПЕРТИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО НДЕКЦ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВЕБІНАРІ ТА ОТРИМАЛИ СЕРТИФІКАТИ

Ю.В. Зелінський (завідувач відділу комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень), В.Г. Войцишин (завідувач сектору комп’ютерно-технічних досліджень), О.М. Слюсарчук (завідувач сектору досліджень у сфері інформаційних технологій), М.В. Хавруняк (завідувач сектору телекомунікаційних досліджень) прийняли участь у науково-практичному вебінарі, організованому компанією Magnet Forensics, та отримали сертифікати участі.

Magnet Forensics – канадська компанія, що була створена офіцером поліції, судовим експертом-криміналістом Джадом Саліба. Останній, працюючи у сфері інформаційних технологій спостеріг, що його колеги мало працюють з матеріалами електронних доказів. Ситуація поскладнювалась тим, що експерти з цифрових технологій були постійно перевантажені, а слідчі не володіли необхідними інструментами цифрової криміналістики.

Джад Саліба розробив потужний програмний інструмент, який дозволив усім зацікавленим особам працювати у сфері електронних доказів – навіть тим, що не мали спеціальної технічної освіти. Нині, Magnet Forensics – компанія, яка є розробником програмного забезпечення, орієнтованого, в першу чергу, на слідчі органи. Крім того, компанія є центром підвищення кваліфікації для працівників правоохоронних служб.