СУДОВІ ЕКСПЕРТИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО НДЕКЦ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВЕБІНАРІ ТА ОТРИМАЛИ СЕРТИФІКАТИ
07.09.2020
НАЛАГОДЖЕНА СПІВПРАЦЯ З БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ»
09.09.2020
Дивитись всі

ПУБЛІКАЦІЯ У НАУКОВОМУ ПЕРІОДИЧНОМУ ВИДАННІ КАТЕГОРІЇ «Б»

Нещодавно у Науково-технічному бюлетені Інституту тваринництва НААН № 123 вийшла стаття завідувача сектору товарознавчих та гемологічних досліджень А.А. Марчук «Особливості експертної оцінки вартості домашніх тварин».

Дане періодичне видання включено до Переліку наукових фахових видань України за спеціальністю «204-сільськогосподарські науки». Виданню присвоєно категорію «Б» (номер у списку 228). У збірнику наукових праць висвітлюються результати науково-дослідних робіт з різних напрямів сільськогосподарського виробництва, зокрема, правового спрямування. Призначений для вчених і фахівців. Бюлетень включено до нового переліку фахових видань України, міжнародних науково-метричних баз даних РІНЦ та GoogleScholar.

Електрона версія журналу доступна на вебсторінці видання, порталі бібліотеки ім. В.І. Вернадського, електронній бібліотеці Elibrary, системі CrossRef.

Зазначимо, що наукова робота судових експертів Чернівецького НДЕКЦ поступово переходить на більш серйозний рівень, з чим їх можна привітати, побажати їм подальших досягнень на цій непростій стезі. Адже, вдосконалюючи свої наукові навички, вони шліфують професійні якості.