ОЧІЛЬНИК БУКОВИНСЬКОЇ ПОЛІЦІЇ УРОЧИСТО ВРУЧИВ КЛЮЧІ ВІД НОВИХ СЛУЖБОВИХ АВТО
18.08.2017
Дивитись всі

НА ЧЕСТЬ СВЯТА ПРИТУЛКУ ЙОГО ВИХОВАНЦІ ОТРИМАЛИ ПОДАРУНКИ ВІД БУКОВИНСЬКИХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ

Поліцейськи привітали дітлахів та працівників притулку для дітей Чернівецької обласної державної адміністрації у день річниці даного закладу.

7 серпня працівники ювенальної превенції ГУНП в Чернівецькій області відвідали дитячий притулок з нагоди 20-ліття з дня його заснування. Також, у заході взяли участь служби у справах дітей Чернівецької обласної адміністрації і Чернівецької міської ради та громадські організації.

Поліцейські поспілкувалися з дітьми та запевнили їх, що вони завжди можуть розраховувати на допомогу, підтримку та захист з боку правоохоронців.

У відповідь, вихованці закладу, влаштували святковий концерт для своїх гостей. Зі сцени лунали талановито виконані пісні та різноманітні креативні виступи. Також, дітлахи приємно вразили поліцейських, провівши цікаві творчі конкурси.

По завершенню концертної програми поліцейські пригостили юних «артистів» смаколиками та морозивом. Окрім цього на дітей чекали пакунки з цінними подарунками.

«Ми пишаємось співпрацею з обласним притулком, адже маємо можливість подбати про його маленьких мешканців. Всім дітям, без виключення, необхідна увага та відчуття, що про них піклуються. Якщо ми можемо зробити свій внесок, щоб на устах вихованців притулку сяяла щира посмішка – то це один з наших прямих обов’язків.» – наголосив начальник сектору ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП в Чернівецькій області Микола Басараб.