НА ЧЕСТЬ СВЯТА ПРИТУЛКУ ЙОГО ВИХОВАНЦІ ОТРИМАЛИ ПОДАРУНКИ ВІД БУКОВИНСЬКИХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ
18.08.2017
ОПЕРАТИВНА ОБСТАНОВКА В ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА 8 ВЕРЕСНЯ 2017 РОКУ
10.09.2017
Дивитись всі

ОЧІЛЬНИК БУКОВИНСЬКОЇ ПОЛІЦІЇ УРОЧИСТО ВРУЧИВ КЛЮЧІ ВІД НОВИХ СЛУЖБОВИХ АВТО

До професійного свята групи реагування патрульної поліції ГУНП в Чернівецькій області отримали від Сергія Пілігріма 18 досконало обладнаних позашляховиків.

За дорученням Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та Голови Національної поліції України Сергія Князєва вранці 5 серпня на поліцейських чекали 18 сучасних автівок марки «Мітсубісі Аутлендер».

На святковий захід завітали: голови Обласної державної адміністрації Олександр Фищук, Обласної ради  Іван Мунтян, Міської ради Олексій Каспрук та народний депутат України Микола Федорук. Також, у заході взяло участь керівництво ГУНП та начальники відділів та відділень ГУНП в Чернівецькій області.

«Переконаний, що ці автомобілі полегшать нашу роботу та в цілому посприяють зразковому виконанню обов’язків, покладених на співробітників поліції нашого краю.» – зауважив генерал поліції третього рангу Сергій Пілігрім.

Керівник ГУНП з найщирішими побажаннями особисто вручив правоохоронцям ключі від іномарок. Разом з поліцейськими він оглянув нові позашляховики зсередини та ствердив, що автомобілі ідеально облаштовані для допомоги охоронцям порядку у зразковому несенні служби.