ДАКТИЛОСКОПІСТИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО НДЕКЦ МВС ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ У РОБОТІ КРУГЛОГО СТОЛУ
27.05.2024
Дивитись всі

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ НДЕКЦ МВС ПРОВІВ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МИТНИЦІ

У минулий четвер 23 травня 2024 року заступником директору Центру Віталієм Гринюком та завідувачем відділу дослідження матеріалів, речовин і виробів Чернівецького НДЕКЦ МВС Ельвірою Спіциною був організований науково-практичний семінар зі співробітниками Управління боротьби з контрабандою та порушення митних правил Чернівецької митниці.

На заході були розглянуті основні характерні ознаки сучасних наркотичних засобів та психотропних речовин, способи їх пакування з метою покращення можливостей їх виявлення при незаконному переміщенні через державний кордон. Також були проаналізовані основні вимоги та заходи безпеки при поводженні з вогнепальною зброєю та вибухонебезпечними предметами і речовинами.

Працівники митниці задавали питання, цікавилися наданою лекторами Чернівецького НДЕКЦ МВС інформацією. По завершенню заняття слухачі висловили глибоку вдячність працівникам Центру за потрібні для роботи знання.

Гостей також було проінформовано про новітні напрямки діяльності Експертної служби МВС та напрямки експертних досліджень, які безпосередньо проводяться Чернівецьким НДЕКЦ МВС.