ПОСВЯТА В СУДОВІ ЕКСПЕРТИ!
14.11.2023
ОПУБЛІКОВАНИЙ ЗБІРНИК МАТЕРІАЛІВ КОНФЕРЕНЦІЇ ІЗ ТЕЗАМИ СУДОВОГО ЕКСПЕРТА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО НДЕКЦ МВС
30.11.2023
Дивитись всі

СУДОВІ ЕКСПЕРТИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО НДЕКЦ МВС ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПРОФІЛЬНОМУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОМУ СЕМІНАРІ

З 14 по 17 листопада 2023 року на базі Закарпатського НДЕКЦ МВС відбувся науково-практичний семінар фахівців з судово-портретної та фототехнічної експертизи Експертної служби МВС: «Проблемні питання фототехнічної і портретної експертизи та шляхи їх вирішення». Захід проходив у селі Шаян Закарпатської області.

Семінар був відкритий директором Закарпатського НДЕКЦ МВС Олександром Мишаковським. Вступне слово надавалося: керівнику лабораторії досліджень у сфері інформаційних технологій ДНДЕКЦ МВС Сергію Костюку, завідувачу лабораторії навчальної та наукової роботи Костянтину Ковальову, заступнику начальника слідчого управління ГУНП в Закарпатській області Володимиру Мага, заступнику прокурора Хустського району Петру Бабиничу.

В заході взяли участь працівники Чернівецького НДЕКЦ МВС: Олександр Слюсарчук (завідувач сектору досліджень у сфері інформаційних технологій) з доповіддю «Нерівномірність фіксації подій на кадрах відеозапису та супутні проблемні питання»; Артем Костюк (головний судовий експерт сектору досліджень у сфері інформаційних технологій) з доповіддю «Корекція перспективи. Одновимірні та двовимірні заміри в програмі AmpedFive. Їх практичне застосування під час виконання фототехнічних досліджень».