КОМАНДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО НДЕКЦ МВС ПЕРЕМОЖНО ПОДОЛАЛА 5 ТУР МІНІ-ФУТБОЛЬНОГО ЧЕМПІОНАТУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
09.01.2023
ВИСТОЯЛИ! БОРЕМОСЬ! ПЕРЕМОЖЕМО!
13.01.2023
Дивитись всі

ПРО ЗМІНУ АЛГОРИТМУ РЕЄСТРАЦІЇ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ З 14 ГРУДНЯ (ОНОВЛЕНО)

Змінюється алгоритм роботи працівників Експертної служби МВС.

Тепер експертне дослідження транспортного засобу, крім окремих транспортних засобів, перелік яких зазначено у постанові Кабінету Міністрів України, потрібно провести до того, як звертатись за послугою з його реєстрації та перереєстрації до сервісного центру МВС.

Результати експертного дослідження разом з фотоілюстраціями відтепер вносяться до Єдиного державного реєстру транспортних засобів.

Для зручності отримання послуг Головний сервісний центр МВС та Експертна служба МВС запровадили зміни до єдиної системи запису на отримання послуг з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів. Система є інтегрованою. Талон попереднього запису можна отримати як онлайн через сайти обох відокремлених підрозділів МВС, так і в терміналах безпосередньо в приміщенні сервісного центру МВС.

Для проведення експертного дослідження можна звернутися до Експертної служби МВС або інших державних спеціалізованих установ, що провадять судово-експертну діяльність, працівники яких мають кваліфікацію судового експерта з правом проведення досліджень за відповідними експертними спеціальностями. У нашому арсеналі 420 кваліфікованих експертів які надають послуги у 145 сервісних центрах МВС та 24 Науково-дослідних експертно-криміналістичних центрах МВС. Для того щоб громадяни могли обрати локацію чи майданчик, їм слід зайти на сайт Експертної служби МВС.