СУДОВІ ЕКСПЕРТИ ВІДДІЛУ КРИМІНАЛІСТИЧНИХ ВИДІВ ДОСЛІДЖЕНЬ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ
16.12.2021
КЕРІВНИЦТВО ЧЕРНІВЕЦЬКОГО НДЕКЦ МВС ПРОВЕЛО ДЛЯ СЛІДЧИХ ДБР НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР
20.12.2021
Дивитись всі

ДО СВЯТА СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ НДЕКЦ ВІДВІДАВ З ПОДАРУНКАМИ ПРИТУЛОК ДЛЯ НЕПОВНОЛІТНІХ

18 грудня з подарунками до Притулку для неповнолітніх, що по вулиці Головна 169 у місті Чернівці, завітали заступниця директора Чернівецького НДЕКЦ МВС Вікторія Косован та провідний фахівець сектору кадрового забезпечення Галина Татаровська.

Експерти МВС привезли дітям фрукти, солодощі, різні речі, увагу до кожної дитини та щире спілкування. Працівники Чернівецького НДЕКЦ розпитали дітей про їх захоплення та мрії, а також розповіли про свою роботу й нагадали, що потрібно бути чемними й старанно вчитися. Радісні дітки співали гостям пісні, розповідали віршики та танцювали хоровод навколо ялинки.

Не змінюючи традицій, ми вітаємо неповнолітніх, що мешкають в притулку з наступаючим Новим роком. Нехай усі вони ростуть здоровими та щасливими. І нехай в прийдешньому 2022 році обов’язково отримають найважливіше – власні родини. А поки вони лише чекають на такі добрі зміни в своєму житті, будемо їх підтримувати. Бо усі діти – особливо на новорічні свята – мають відчути в своєму серці тепло та турботу про себе з боку оточуючих.