ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ПРОКУРАТУРИ УКРАЇНИ
01.12.2021
ФК ЧЕРНІВЕЦЬКОГО НДЕКЦ МВС РОЗПОЧАЛА СЕЗОН У МІНІ-ФУТБОЛЬНОМУ ЧЕМПІОНАТІ ОБЛАСТІ
06.12.2021
Дивитись всі

ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

Дорогі захисники Вітчизни! Колектив Чернівецького НДЕКЦ МВС сердечно вітає вас з Днем Збройних Сил України. Бажаємо здоров’я, щастя, благополуччя та родинного затишку.

Найцінніше в нашому житті – мир, спокій і стабільність, тому немає вищої честі, ніж бути захисником рідної країни. 6 грудня в Україні відзначають День Збройних Сил України. Це свято об’єднує всіх військовослужбовців країни, та тих, хто готовий в будь-який момент захищати український народ та боронити кордони нашої держави.

На наших військових покладена важлива місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне небо над головою свого народу. Історія Української держави та її Збройних Сил свідчить про те, що вони з честю виконують її. У цей день ми вшановуємо усіх військових, які у лавах Збройних Сил України служать справі зміцнення oбoрoнoздатнoсті та підвищення безпеки нашої держави.

У пам’ять нинішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм.

Нарешті, 6 грудня – свято чоловіків, які захищають спокій наших домівок, людей, здатних завжди підставити своє плече нужденним.

Зі святом Вас – захисники!