СУДОВІ ЕКСПЕРТИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО НДЕКЦ МВС ВДОСКОНАЛЮЮТЬ НАВИЧКИ ДОСЛІДЖЕННЯ ЛІСОМАТЕРІАЛІВ
02.07.2021
ВДМРВ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО НДЕКЦ МВС ПРОВІВ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МИТНИЦІ ДФС
02.08.2021
Дивитись всі

ВІТАЄМО З ДНЕМ СУДОВОГО ЕКСПЕРТА!

4 липня 2021 року ми відзначаємо важливе для нас свято – День судового експерта України. Шановні судові експерти, ваша діяльність відіграє велике значення в забезпеченні правосуддя, захисту прав і свобод людини. Без вас зла і беззаконня в державі було багато більше – дякуємо вам за вашу роботу!

Вперше поняття судова експертиза з’явилося досить давно. В кінці ХІХ століття австрійський судовий слідчий Ганс Гросс створив новий напрямок науки, який назвав «криміналістика». Сьогодні судова експертиза надає неоціненну допомогу в судочинстві, так як висновок експерта є доказом у розслідуваній справі. Судова експертиза дозволяє встановити істину на основі наукових знань. Вона твердо стоїть на сторожі прав і свобод людини, інтересів суспільства.

На сьогоднішній день судова експертиза надає неоціненну допомогу в судочинстві, оскільки висновок експерта є незаперечним доказом у справі будь-якого слідства. В честь вашої незамінної праці Чернівецький НДЕКЦ МВС вітає всіх причетних з професійним святом, бажає щастя, здоров’я, кар’єрного росту, достойної заробітної плати і мирного неба над головою – з Святом!