ВИЙШОВ ЗБІРНИК МАТЕРІАЛІВ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ ІЗ ТЕЗАМИ СУДОВОГО ЕКСПЕРТА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО НДЕКЦ МВС
07.06.2021
ДРУГИЙ ЕТАП ВАКЦИНАЦІЇ
14.06.2021
Дивитись всі

СУДОВІ ЕКСПЕРТИ ВІДДІЛУ КОМП’ЮТЕРНО-ТЕХНІЧНИХ ТА ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ У КРУГЛОМУ СТОЛІ, ОРГАНІЗОВАНОМУ ЇХ КОЛЕГАМИ

Третього червня 2021 року судові експерти Чернівецького НДЕКЦ МВС взяли участь у засіданні круглого столу на тему «Математичні алгоритми у комп’ютерно-технічній та фототехнічній експертизах», організатором якого був Полтавський НДЕКЦ МВС. Під час засідання круглого столу було обговорено ряд важливих питань стосовно використання математичних алгоритмів, які використовуються в судово-експертних дослідженнях. У заході прийняли участь Ю.В. Зелінський – завідувач відділу комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень і М.В. Хавруняк– завідувач сектору телекомунікаційних досліджень. За підсумками круглого столу, експерти отримали сертифікати участі.

Гарною новиною став факт того, що судові експерти з різних структурних підрозділів Експертної служби МВС змогли поділитися своїм досвідом та обговорити нагальні питання. Дякуємо організаторам за чудовий захід!