ЧЕМПІОНАТ З МІНІФУТБОЛУ ЕКСПЕРТНОЇ СЛУЖБИ: ЯК БУЛО ТОДІ – ЯК БУДЕ ТЕПЕР?
17.05.2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ НДЕКЦ МВС ВІТАЄ УСІХ ЗІ СВЯТОМ ВИШИВАНКИ!
20.05.2021
Дивитись всі

ВИЙШОВ ЗБІРНИК МАТЕРІАЛІВ КОНФЕРЕНЦІЇ ЗІ СТАТТЕЮ СУДОВОГО ЕКСПЕРТА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО НДЕКЦ МВС

Іван Кожакарь заступник завідувача ВКВД Чернівецького НДЕКЦ МВС приймав участь у міжнародній науково-практичній конференції «Судово-експертна діяльність в Службі безпеки України: актуальні питання теорії та практики» присвячена Дню створення Служби безпеки України. Захід відбувся 31 березня. Організатором конференції був Український науково-дослідний інститут спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України.

Нині, за підсумками конференції вийшов збірник матеріалів із статтями та  тезами учасників. Стаття Івана Кожакаря «Актуальні методи ідентифікації трупів (людини) в умовах військового конфлікту» присвячена аналізу методів ідентифікації трупів в умовах військового конфлікту. В статті наводяться статистичні дані експертної служби, названо перелік методів ідентифікації, що мають пріоритет при комплексному підході ідентифікації трупа. Виокремлено методи ідентифікації, що застосовуються державними органами для встановлення невпізнаних трупів в умовах військового конфлікту. Висвітлено проблемні питання при використанні методів ідентифікації, що мають широке застосування. Вказано на методи ідентифікації, що лишились поза увагою державної системи.

Автор використав праці вітчизняних і закордонних науковців, які досліджували цю тематику, та відповідний ілюстративний матеріал.