ВІТАЄМО ФК НДЕКЦ МВС, КОЛЕГ-ФУТБОЛІСТІВ І ВСІХ ПРИЧЕТНИХ ІЗ ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ ФУТБОЛУ!
29.04.2021
ЗІ СВІТЛИМ СВЯТОМ ВЕЛИКОДНЯ!
02.05.2021
Дивитись всі

ВІТАЄМО З 1 ТРАВНЯ – МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ПРАЦІ!

Профспілка Чернівецького НДЕКЦ МВС вітає всіх трудящих з Днем весни і праці! Святкування є знаком пам’яті про робітничі протести в Чикаго, які почалися 1 травня 1886 року. Того дня сотні тисяч робітників найбільших промислових центрів США вимагали впровадження 8-годинного робочого дня. 1888 – з’їзд Американської федерації праці у Сент-Луїсі оголосив 1 травня Днем загальнонаціональної боротьби за права робітників. 1889 року у Парижі – 1 травня було оголошено міжнародним днем солідарності трудящих. В Україні День робітничої солідарності вперше відзначили у Львові – 1890 року. День Праці також був державним святом і неробочим днем в Українській Народній Республіці. У 2017 році Верховна Рада України внесла зміни до статті 73 Кодексу законів про працю України, відповідно до яких «День міжнародної солідарності трудящих» було перейменовано на «День праці».

В Україні 1 травня є не тільки святом Праці, а також і Весни. У травні природа своїм пишним розквітом сповіщає нам, що вже недовго залишилося чекати літа. О цій порі особливо яскраво зеленіють рослини, одягають ошатне біло-рожеве вбрання фруктові дерева, розкриваючи свої обійми сонячним променям. Повітря сповнене пташиного щебетання, пахощами весняних квітів. І люди рухаються якось жвавіше, дивляться веселіше, змінивши теплий одяг на легке яскраве вбрання.

Нехай це чудове свято додасть нам наснаги, оптимізму і впевненості у власних силах, допоможе осягнути глибину життєствердних ідеалів добра і справедливості. Щиро бажаємо вам, шановні, щастя, здоров’я, благополуччя і життєвих гараздів. Зі святом!

Профспілка Чернівецького НДЕКЦ МВС