З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА КАРНОГО РОЗШУКУ!
15.04.2021
ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ ЗА І-Й КВАРТАЛ 2021 РОКУ У ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ НДЕКЦ МВС
21.04.2021
Дивитись всі

ПРАЦІВНИК ЧЕРНІВЕЦЬКОГО НДЕКЦ МВС ВЗЯВ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ В БІЛОРУСІ, МІСТО МІНСЬК

Конференція була організована з нагоди святкування 90-річчя Інституту філософії Національної академії наук Білорусі, що є однією з найстаріших академічних установ в країні. Це єдина в Білорусі науково-дослідна експертна установа в галузі філософських наук.

Мета заходу – обговорення проблематики і напрямків розвитку сучасного наукового знання в контексті глобальних проблем і викликів сучасності; оцінка потенціалу філософської науки, традицій академічної філософської школи, її участі в регіональному і глобальному співробітництві.

Організатори запросили до участі в конференції вчених, викладачів, працівників органів державної влади та управління, підприємств і організацій, експертів, фахівців у сфері соціально-гуманітарних процесів.

У конференції прийняв участь Олександр Мартиненко – кандидат філософських наук, провідний фахівець із наукової та інформаційно-роз’яснювальної роботи відділу забезпечення діяльності Чернівецького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. Спеціаліст виступив з доповіддю на секції «Світ до і після «COVID»: філософські, етичні та соціально-психологічні аспекти життєдіяльності людини в нових умовах». За результатами роботи заходу очікується публікація збірника матеріалів конференції.