ДО ЧЕРНІВЕЦЬКОГО НДЕКЦ ЗАВІТАЛИ РЕПОРТЕРИ ГАЗЕТИ «МОЛОДИЙ БУКОВИНЕЦЬ»
29.03.2021
ПЕРША ЧЕРГА ПРАЦІВНИКІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО НДЕКЦ МВС ПРОЙШЛА ВАКЦИНАЦІЮ
02.04.2021
Дивитись всі

СУДОВІ ЕКСПЕРТИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО НДЕКЦ МВС ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ, ПРИСВЯЧЕНІЙ ДО ДНЯ СТВОРЕННЯ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

Сьогодні 31 березня 2021 року відбулися відкриття та пленарне засідання Міжнародної науково-практичної конференції: «Судово-експертна діяльність в Службі безпеки України: актуальні питання теорії та практики». Захід був присвячений Дню створення Служби безпеки України.

Участь в конференції прийняли науковці, судові експерти, представники правоохоронних органів, підрозділів та закладів СБУ, Національної академії правових наук України, ДНДЕКЦ, ДНДІ МВС України, ННЦ ІСЕ ім. засл. проф. М.С. Бокаріуса, КНДІСЕ Міністерства юстиції України, зарубіжні партнери, представники інших наукових установ та закладів вищої освіти.

Конференція проходила у онлайн-режимі на платформі ZOOM. На пленарному засіданні вступне слово взяв директор ДНДЕКЦ МВС Сергій Кримчук.

Під час роботи міжнародної науково-практичної конференції відбулося обговорення таких питань:

  • Організація та нормативно-правове забезпечення судово-експертної діяльності;
  • Питання експертної практики;
  • Напрямки удосконалення судово-експертного та техніко-криміналістичного забезпечення діяльності органів та підрозділів СБУ;
  • Міжнародний досвід і перспективи розвитку судово-експертної діяльності.

Науково-практична конференція проходила у плановому режимі згідно з регламентом. Організація заходу відбулася на високому рівні. Зміст виступів – актуальний, цікавий, проблемний.