ФК НДЕКЦ МВС – ВДАЛИЙ ПОЧАТОК!
08.02.2021
ЕКСПЕРТИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО НДЕКЦ МВС ПРОДОВЖИЛИ УЧАСТЬ У ЗАХОДАХ УКРІНТЕІ
12.02.2021
Дивитись всі

ВІТАЄМО КОЛЕГ-ЖІНОК ІЗ «МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЖІНОК І ДІВЧАТ В НАУЦІ»!

Щороку, починаючи з 2016-го, 11 лютого відзначають Міжнародний день жінок і дівчат в науці. Свято встановлене резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 15 грудня 2015 року.

Чоловіча частина колективу Чернівецького НДЕКЦ МВС з приємністю вітає наших колег-жінок, що займаються науковою діяльністю: приймають участь у науково-практичних конференціях, круглих столах, семінарах; пишуть статті для наукової періодики; розробляють методики та методологічні рекомендації.

Сьогодні для дівчат та жінок, котрі обрали для себе шлях науки, існує ще багато викликів. Хоча таких викликів зараз набагато менше, ніж раніше. Один з найскладніших виборів, який доводиться робити майже кожній жінці, котра займається наукою – це поєднання професійної та сімейної ролей. Та насправді, проблема можливостей жінок у науці полягає не у тому, що вони не здатні справитися із зростаючим навантаженням, а у тому, що вони самі, зазвичай, переконані у тому, що у них не вийде займатися наукою, бо бути науковцем – це «нежіноча справа». У такій ситуації потрібно руйнувати подібні неконструктивні установки – у вас все вийде, ми віримо у вас!

З нагоди свята висловлюємо вам усім щиру повагу і вдячність за вашу активну життєву позицію, натхненну працю та відданість своїй справі. Творчого натхнення, плідної праці, нових ідей та проектів, успіхів у їх реалізації.