ФК ЧЕРНІВЕЦЬКОГО НДЕКЦ МВС ВИЙШЛА ДО ПІВФІНАЛУ ЧЕМПІОНАТУ ОБЛАСТІ
20.01.2021
ФК ЧЕРНІВЕЦЬКОГО НДЕКЦ МВС ДОЛАЄ ТРУДНОЩІ НА УСІХ ФРОНТАХ
25.01.2021
Дивитись всі

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

 

Дорогі співвітчизники, Чернівецький НДЕКЦ МВС вітає вас зі святом – Днем соборності України!

22 січня 1919 року на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Виголошення ідеї соборності стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності. Ті історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї. 22 січня 1990 року. Мільйони українців вишикувалися в справжню живий ланцюг, що розтягся від Києва до Львова. Вони відзначали День Соборності, День української єдності та свободи.

Віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю тисяч незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності, соборності, державності.

Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Зберігаймо цей безцінний скарб. Сердечно бажаємо вам, шановні громадяни, міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Директор Чернівецького НДЕКЦ МВС Ігор Балук