ПАМЯТНА ДАТА В ІСТОРІЇ КРИМІНАЛІСТИКИ ТА СУДОВОЇ ЕКСПЕРТИЗИ
26.12.2020
ЕКСПЕРТИ МВС ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ
30.12.2020
Дивитись всі

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ НДЕКЦ МВС НАДАВ СПОНСОРСЬКУ ДОПОМОГУ ПРИТУЛКУ ДЛЯ НЕПОВНОЛІТНІХ

З подарунками до Притулку для неповнолітніх, що по вулиці Головна 169 у місті Чернівці, завітали директор Чернівецького НДЕКЦ МВС Ігор Балук та завідувач сектору кадрового забезпечення Мар’ян Тимінський. Зустрічала їх директор закладу – Янчук Жанна Степанівна.

Цього разу приємні сюрпризи очікували не лише дітей, а й працівників закладу. Окрім подарунків, представники Чернівецького НДЕКЦ передали в користування притулку побутову плиту. Радісні дітки співали гостям пісні, розповідали віршики та танцювали хоровод навколо ялинки зі справжнім Дідом Морозом та Снігуронькою.

Не змінюючи традицій, ми вітаємо неповнолітніх, що мешкають в притулку з наступаючим Новим роком. Нехай усі вони ростуть здоровими та щасливими. І нехай в прийдешньому 2021 році обов’язково отримають найважливіше – власні родини. А поки вони лише чекають на такі добрі зміни в своєму житті, будемо їх підтримувати. Бо усі діти – особливо на новорічні свята – мають відчути в своєму серці тепло та турботу про себе з боку оточуючих.