ДО УВАГИ ГРОМАДЯН – ПОСЛУГА З ВІДСТРІЛУ ЗБРОЇ ЗНОВУ НАДАЄТЬСЯ ЧЕРНІВЕЦЬКИМ НДЕКЦ
19.05.2020
ЗНАННЯ НА РІВНІ!
26.05.2020
Дивитись всі

ЕКСПЕРТИ МВС ПОПЕРЕДЖАЮТЬ ПРО ПОДВІЙНУ НЕБЕЗПЕКУ АМФЕТАМІНУ

Досліджуючи наркотики, судові експерти Чернівецького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України вказують на подвійну небезпеку синтетичного наркотика амфетаміну. Окрім наркогенної небезпеки, він може містити небезпечні домішки.

Останнім часом в Україні спостерігається зростання обігу заборонених законодавством синтетичних наркотиків та психотропних речовин, зокрема, амфетаміну. Нині, на експертизу до спеціалістів Чернівецького НДЕКЦ МВС все частіше потрапляє ця небезпечна наркотична речовина. Вона здатна чинити подвійну шкоду людині.

По-перше, амфетамін негативно впливає на психічне та фізіологічне здоров’я людини. По-друге, наркотик буде калічити наркомана довгий час, навіть після одноразового вживання – це пов’язано із особливостями підпільного виробництва наркотика. Різкий хімічний запах – типова ознака, що вказує на таке виробництво. Громадяни, будьте пильні – у разі виявлення підозрілої діяльності поруч з вашими оселями, повідомляйте правоохоронні органи!

В процесі незаконного виготовлення наркотику використовуються небезпечні для здоров’я людини речовини, що залишаються у його складі після синтезу. Переважно, це солі важких металів, що майже не виводяться із організму. Вони будуть отруювати людину все життя, калічачи її навіть після того, як вона перестала вживати амфетамін.

Отже, зважаючи на професійний досвід працівників Експертної служби МВС, отриманий внаслідок багаточисельних та тривалих досліджень різноманітних наркотиків, варто добре подумати перед тим, як стати можливою жертвою наркобізнесу у погоні за сумнівним задоволенням.

У наступних публікаціях ми розкажемо про загрозу нового синтетичного наркотика «PVP» (сіль). Слідкуйте за нашими матеріалами на сайті.

На зображенні: спрощена графічна формула амфетаміну.