ЕКСПЕРТ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО НДЕКЦ МВС ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ У НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ
12.05.2020
НАВЧАННЯ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯ ЗАСОБІВ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ
18.05.2020
Дивитись всі

СПОГАДИ ПРО ЧЕМПІОНАТ

Минув рік з дня проведення ІІ Чемпіонату Експертної служби з мініфутболу, в якому прийняло участь 17 збірних команд НДЕКЦ. Команда Чернівецького НДЕКЦ тоді вдруге поспіль виборола звання чемпіона.

Нині, у Харкові повинен був проводитися ІІІ Чемпіонат Експертної служби з мініфутболу. Наша команда мала захищати свій чемпіонський титул, а решта збірних боротися за омріяний чемпіонський кубок. На жаль, через введення карантинних заходів, пов’язаних із розвитком пандемії коронавірусу Covid 19, довгоочікуваний спортивний захід не може відбутися. Все, що залишається – це згадати як все було: гострі моменти, спортивний азарт, повороти гри, емоції вболівальників, почуття перемоги. Все це – на цьому відео.

P.S. Є надія, що карантин не буде довго тривати, спортивне товариство України повернеться до нормального ритму життя, ІІІ Чемпіонат Експертної служби з мініфутболу буде проведено у найближчому майбутньому. Колегам-футболістам бажаємо не втрачати форму, бути здоровими, готовими до зустрічі на полі.