ВИЛУЧЕНІ ПОЛІЦІЄЮ НАРКОТИКИ ДОСЛІДЖУЮТЬ У ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ НДЕКЦ
05.11.2019
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ НДЕКЦ ПРОВІВ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ЗАХІД
05.11.2019
Дивитись всі

ФАЛЬШИВІ ДОЛАРИ ДОСЛІДЖУЮТЬ ЕКСПЕРТИ МВС

3-го листопада співробітники Управління стратегічних розслідувань і Слідчого управління ГУНП спільно зі спецпідрозділом «КОРД» затримали організатора злочинної групи та одного з її учасників одразу після збуту 2,5 тисяч підроблених доларів США. Під час затримання та проведення обшуку в автівці порушників, було вилучено 27,5 тисяч доларів США з ознаками підробки. Поліцейські також здійснили низку санкціонованих обшуків за місцями проживання та в автомобілях учасників злочинної групи, а також осіб, які можуть бути причетними до їхньої протиправної діяльності. Загалом, упродовж доби поліцейські здійснили 20 обшуків, під час яких вилучено приблизно 62 тисячі доларів США, майже половина з них мала ознаки підробки. Ще було вилучено понад 5,5 тисяч євро, 166 тисяч гривень, зброя та набої до неї.

Фальшиві гроші і зброю було направлено на експертизу до Чернівецького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Наразі досудове розслідування триває. Поліцейські перевіряють учасників злочинної групи на причетність до аналогічних злочинів на території Чернівецької та інших областей України, а також встановлюють інших їхніх можливих подільників.

Більш докладно про новину на сайті Національної поліції за посиланням.