ЕКСПЕРТИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО НДЕКЦ МВС ДОСЛІДЖУЮТЬ НАРКОТИКИ, ВИЛУЧЕНІ ПОЛІЦІЄЮ
04.10.2019
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ НДЕКЦ ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ СЛІДЧИХ ДІЙ ІМЕНІ ГАНСА ГРОССА
07.10.2019
Дивитись всі

ЕКСПЕРТИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО НДЕКЦ МВС ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У НАУКОВО-ПРАКТИЧНОМУ СЕМІНАРІ ТА НЕМУ: «СУЧАСНІ АСПЕКТИ БОРОТЬБИ З ЛЕГАЛІЗАЦІЄЮ ВИКРАДЕНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ»

З 26 по 27 вересня 2019 року на базі Дніпропетровського НДЕКЦ МВС проходив науково-практичний семінар «Сучасні аспекти боротьби з легалізацією викрадених транспортних засобів». У заході прийняли участь експерти Чернівецького НДЕКЦ Микола Черней та Олександр Громик.

На заході були присутні представники комітету судових експертиз Республіки Білорусь, які розповіли про практику дослідження автомобілів, сучасний стан та тенденції розвитку судової експертизи ідентифікаційних маркувальних позначень транспортних засобів у своїй країні. Крім того слово мав представник департаменту поліції та прикордонної охорони Естонської Республіки, який розповів про дослідження транспортних засобів зі зміненими позначеннями при спробах легалізації в різних країнах.

З актуальних питань, окреслених на семінарі можна виділити дослідження факторів та індивідуальні ознаки, які необхідно враховувати під час дослідження транспортних засобів та аспекти застосування магнітно-порошкового методу дослідження як одного із сучасних способів недопущення легалізації викрадених транспортних засобів.

Новина взята із офіційного сайту ДНДЕКЦ та доступна за посиланням.