БУКОВИНСЬКА МИЛЯ: СПОРТИВНЕ СВЯТО У ЧЕРНІВЦЯХ
01.10.2019
ЕКСПЕРТ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО НДЕКЦ ВЗЯВ УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ-ТРЕНІНГУ
03.10.2019
Дивитись всі

ЕКСПЕРТИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО НДЕКЦ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У XII МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ «LABCOMPLEX. АНАЛІТИКА. ЛАБОРАТОРІЯ. БІОТЕХНОЛОГІЇ. HI-TECH».

25-27 вересня 2019 р. у м. Київ відбулася головна подія лабораторної індустрії в Україні, що охопило весь спектр обладнання та технологій, спеціалізованих меблів, витратних матеріалів, а також комплекс послуг по створенню, оснащенню, модернізації всіх типів і видів лабораторій різних галузей промисловості, науково-дослідницької сфери та медицини (LABComplEX).

У даному заході участь взяла старший судовий експерт сектору дослідження наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів відділу досліджень матеріалів, речовин і виробів Чернівецького НДЕКЦ Лакуста Оксана Миколаївна.

На LABComplEX 2019 були представлені різні напрямки:

  • Лабораторні технології (загальнолабораторне обладнання, техніка, інструменти, хімічні реактиви та витратні матеріали, високотехнологічне обладнання для лабораторій)

Аналітика (лабораторні контрольно-вимірювальні прилади і технології, аналітичне лабораторне обладнання, контроль якості)

  • Біотехнології (біотехнологічна хімія, експрес-діагностика)
  • Лабораторна медицина (лабораторний посуд, меблі, обладнання, техніка та прилади для медичних лабораторій, допоміжне лабораторне обладнання)
  • І багато інших пропозиції.

Також Лакуста О.М. взяла участь у роботі науково-практичної конференції «Досвід впровадження у системі управління якістю в лабораторіях України»

Учасники даного заходу отримали сертифікати.