СТУДЕНТИ КОЛЕДЖУ ЧНУ ІМЕНІ ЮРІЯ ФЕДЬКОВИЧА ПОБУВАЛИ НА ЕКСКУРСІЇ У ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ НДЕКЦ
03.07.2019
У ВІДДІЛІ ДОСЛІДЖЕНЬ МАТЕРІАЛІВ, РЕЧОВИН ТА ВИРОБІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО НДЕКЦ ПРОВЕДЕНО ОЗНАЙОМЧУ ЕКСКУРСІЮ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ЮРИДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ЮРІЯ ФЕДЬКОВИЧА.
05.07.2019
Дивитись всі

ЕКСПЕРТИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО НДЕКЦ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У НАУКОВО-ПРАКТИЧНОМУ СЕМІНАРІ: «ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СУДОВОЇ ЕКСПЕРТИЗИ МАТЕРІАЛІВ, РЕЧОВИН І ВИРОБІВ»

11-13 червня 2019 р. на базі Тернопільського НДЕКЦ відбувся науково-практичний семінар фахівців Експертної служби МВС на тему: «Перспективи розвитку судової експертизи матеріалів, речовин і виробів». У даному заході участь взяли завідувач сектору фізико-хімічних досліджень відділу досліджень матеріалів, речовин і виробів Чернівецького НДЕКЦ – Гремяченський Петро Олександрович та старший судовий експерт сектору дослідження наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів цього ж відділу – Лакуста Оксана Миколаївна.

Ціль проведення семінару полягала в:

обговоренні проблемних питань під час виконання експертизи матеріалів, речовин і виробів та шляхів їх вирішення;

обміні досвідом;

ознайомленні із новими методами і можливостями судової експертизі матеріалів, речовин та виробів, судової гемологічної експертизи;

ознайомленні з матеріалами, отриманими за результатами участі працівників Експертної служби в міжнародних проектах та робочих зустрічах.

На заключному зібранні було обговорено перспективні та проблемні питання експертизи матеріалів, речовин і виробів.

По закінченню семінару Гремяченському П.О. та Лакусті О.М. були вручені сертифікати.

Бажаємо усім фахівцям Експертної служби МВС не зупинятися на досягнутому та успішно розвивати експертизу матеріалів, речовин і виробів.