ПРЕДСТАВНИКИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО НДЕКЦ МВС УКРАЇНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В КОНФЕРЕНЦІІ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ВИБУХОТЕХНІКІВ»
21.03.2019
ПРЕДСТАВНИКИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО НДЕКЦ МВС УКРАЇНИ ВИБОРОЛИ ЧЕМПІОНСТВО У ВІДКРИТОМУ ЧЕМПІОНАТІ З ФУТЗАЛУ В М. НОВОДНІСТРОВСЬК
01.04.2019
Дивитись всі

СПІВРОБІТНИКІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО НДЕКЦ ЗАЛУЧАЮТЬ ЯК ЕКСПЕРТІВ З НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ

Старший судовий експерт сектору дослідження наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів відділу досліджень матеріалів, речовин і виробів Чернівецького НДЕКЦ Лакуста Оксана Миколаївна як член журі взяла участь у міському етапі обласного конкурсу експериментально-дослідницьких робіт, який відбувся 6 березня 2019 року на базі Міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

Зазначимо, що метою Конкурсу було виявлення і всебічна підтримка обдарованих дітей області, а також залучення до експериментально-дослідницької роботи. При цьому, члени журі особливу увагу звертали на новизну та актуальність досліджуваної проблеми, якість і глибину експериментальної частини дослідження та її практичне значення.

Загалом, члени журі відмітили, що доцільно проводити такі заходи з метою виявлення та підтримки обдарованих учнів з високим рівнем науково-дослідної ерудиції для подальшої цілеспрямованої професійної орієнтації та підготовки майбутньої наукової зміни.